Řekli o nás

Drazí zákazníci, velice si vážíme vaší zpětné vazby. Díky ní jsme schopni kuličky stále přizpůsobovat vašim přáním a požadavkům. Pokud byste nám rádi sdělili váš názor na kuličky, učiňte tak prosím pomocí e-mailu nebo formuláře, který naleznete v kontaktech. Přejeme Vám příjemnou relaxaci s našimi kuličkami.

★ ★ ★ ★ ★

Kuličky jsem koupila jako dárek kolegyni a účel splnily na výbornou! Kolegyně o nich nemohla přestat mluvit, takže jsem si je nakonec koupila i pro sebe.

Kateřina R.

★ ★ ★ ★ ★

Kuličky mne oslovily zejména proto, že obzvláště v létě trpím na suchou pokožku. Po koupeli jsem se nestačila divit, jak kulička dokáže pokožku hydratovat a zjemnit. A navíc jsem voněla!

Lenka H.

★ ★ ★ ★

Během umírání na rýmičku mi žena dala eukalyptovou kuličku. Nejdříve jsem nechápal, jak mi má nějaká kulička do koupele pomoci. Eukalyptus v kuličce ale provoněl koupelnu natolik, že jsem mohl odložit kapky do nosu a po dvou dnech polehávání konečně i něco udělat.

Lojza S.

★ ★ ★ ★ ★

Koule do koupele od Lory jsem si velmi užil. Zakoupil jsem na zkoušku 6 a okamžitě bych objednal 600 kdybych měl peníze. Při koupeli to krásné voní až by jeden dělal skopičinky jako za mlada. Má kůže je hebká a voňavá jako hýždě andělské, vřele doporučuji.

Stanislav G.

★ ★ ★ ★

Kuličku jsem měl možnost vyzkoušet a musím říct, že je to super produkt.

Adam K.

★ ★ ★ ★ ★

Koupel byla úžasná a hydratační.

Ivana R.

★ ★ ★ ★ ★

Super!

Hanka B.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení